Author: a***5
Rating: 4/5 ★★★★☆
Date:
Review: العلبة تيجي عليها لاصق وكتابة باللغة العربية غير مغلف بالكامل
顏色: 黑色
Price: NT$5,246
Original Price: NT$5,522
| Color | Black |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Samsung |
| Model | Samsung Galaxy A17 |
| Network | 2G |
| Screen Size | 6.7" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android |
| Screen Type | AMOLED |
| Rear Camera | 50MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | 90Hz |
| Cell Phone Resolution | 1080 x 2340 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 5000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | MediaTek |
| CPU Model | Helio G99 |
| SKU | sw251212185012883659073 |
Brand Name: Samsung
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/Samsung-sc-0141762429.html
Quality: 5274457 people said the quality is very good!
Author: a***5
Date:
Review: العلبة تيجي عليها لاصق وكتابة باللغة العربية غير مغلف بالكامل
顏色: 黑色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.